AS Prefabrik Ev [ PREFABRIK EVLER ]tek katlı prefabrik ev

ASPREFABRİK KONTEYNER SAN TİC üretmiş olduğu prefabrike yapıların komplesini paslanmaz galvanizden kullanıp, taşıyıcıların özel büküm makinelerinde bükülmüş olup çatılarına ondilin, şıngıl, trapes saç, boyalı galveniz saç gibi üniteler kullanıp alt zemin betonu ve alt zemin ile alakalı çalışmaları yapılmış olan arsa ve arazilerinizde uzman ekiplerimiz gelip daha önceden karşılıklı anlaşmış olduğumuz prefabrike yapınızın projeye uygun şekilde ölçüleri alınıp kurulmaya başlar.

Kurulma aşamasında zemin betonun su terazisinde olmasına dikkat edilmesi gözetilir. Prefabrik binaların kurulum aşaması ünitelerin büyüklük ve küçüklüklerine göre 4 gün ile 10 gün arasında kurulumu tamamlanmaktadır. İstanbul'un her yerinde ücretsiz ekiplerimiz çalışmaktadır. Şehirler arasında, Ülkeler arasında da prefabrik yapılar kurulabilmektedir. Prefabrik yapıların kamyonun yanaştığı yere kadar yanaşabiliyorsa arsanıza kurulmayacak hiç bir yer yoktur. Daha çok yazlık ve mevsimlik gibi düşünülen prefabrik yapılar daha sonraları son teknolojilerle beraber artık kalıcı konut olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Prefabrik yapılarda elektrik tesisat, su tesisatı, kurulumu, çatısı, kapısı, pencereleri, iç dış boyası şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Alt zemin betonu ve alt zemin ile alakalı çalışmalar için mal sahibine zemin beton projesi verilir bu projeye göre su terazisinde beton atması istenilir.

Iki Katlı Prefabrik Konutlar

Iki Katlı Prefabrik Konutlar

Iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik yapıların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Şantiye ve Ofis Binaları

Şantiye ve Ofis Binaları

Çok amaçlı ofis ve şantiye binaları hertürlü kullanıma uygun olarak imal edilmektedir. İki veya tek katlı şantiye binaları, ofis , yatakhane, yemekhane olarak farklı kullanım alanları ıçin uygundur. AS prefabrik yapı satış sonrası garanti ve servis imkanı sunmaktadır.