AS Prefabrik Ev [ PREFABRIK EVLER ]

Iki Katlı Prefabrik Konutlar

Iki Katlı Prefabrik Konutlar

Iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik yapıların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Şantiye ve Ofis Binaları

Şantiye ve Ofis Binaları

Çok amaçlı ofis ve şantiye binaları hertürlü kullanıma uygun olarak imal edilmektedir. İki veya tek katlı şantiye binaları, ofis , yatakhane, yemekhane olarak farklı kullanım alanları ıçin uygundur. AS prefabrik yapı satış sonrası garanti ve servis imkanı sunmaktadır.tek katlı prefabrik ev

ASPREFABRİK KONTEYNER SAN TİC üretmiş olduğu prefabrike yapıların komplesini paslanmaz galvanizden kullanıp, taşıyıcıların özel büküm makinelerinde bükülmüş olup çatılarına ondilin, şıngıl, trapes saç, boyalı galveniz saç gibi üniteler kullanıp alt zemin betonu ve alt zemin ile alakalı çalışmaları yapılmış olan arsa ve arazilerinizde uzman ekiplerimiz gelip daha önceden karşılıklı anlaşmış olduğumuz prefabrike yapınızın projeye uygun şekilde ölçüleri alınıp kurulmaya başlar.

Kurulma aşamasında zemin betonun su terazisinde olmasına dikkat edilmesi gözetilir. Prefabrik binaların kurulum aşaması ünitelerin büyüklük ve küçüklüklerine göre 4 gün ile 10 gün arasında kurulumu tamamlanmaktadır. İstanbul'un her yerinde ücretsiz ekiplerimiz çalışmaktadır. Şehirler arasında, Ülkeler arasında da prefabrik yapılar kurulabilmektedir. Prefabrik yapıların kamyonun yanaştığı yere kadar yanaşabiliyorsa arsanıza kurulmayacak hiç bir yer yoktur. Daha çok yazlık ve mevsimlik gibi düşünülen prefabrik yapılar daha sonraları son teknolojilerle beraber artık kalıcı konut olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Prefabrik yapılarda elektrik tesisat, su tesisatı, kurulumu, çatısı, kapısı, pencereleri, iç dış boyası şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Alt zemin betonu ve alt zemin ile alakalı çalışmalar için mal sahibine zemin beton projesi verilir bu projeye göre su terazisinde beton atması istenilir.


Teknolojinin her geçen gün ilerleme göstermesi ile beraber farklı alanlarda teknolojik olarak gelişimler yaşanmaya başlamıştır. Özellikle depremden sonra göz önüne çıkan prefabrik evler, tasarımları, kısa sürede oluşmaları ve mevcut yapı fiyatları ile dikkat çekmektedir. Firmalar tarafından hazır taslak halinde kişilere sunulan yapıların dışında, kişilere özel olarak da prefabrik yapılar tasarlanmaktadır.

Betonarme bir yapıda yer alan bütün detay ve özelliklere sahip olan prefabrik yapılan aynı zamanda oldukça da konforlu yapılarda tasarlanmaktadır. Yaşadığınız bölgenin iklimine göre özel olarak farlı özellikler dahil edebileceğiniz prefabrik evlerde, sıcaklık ve ses yalıtımları da yer almaktadır. Depreme dayanıklı olarak tasarlanan ve depreme karşı oldukça güvenli olan yapılar, firmalar tasafından imal edilmekte ve istediğiniz alana monte edilmektedir. Betonarme yapılarda olduğu gibi, kapı, pencere, salon, yatak odası, mutfak, banyo ve WC gibi alanları bulunan prefabrik evler aynı zamanda kişilere lüks yapı seçeneklerini de sunmaktadır. İsteğe göre tek katlı veya iki katlı olarak tasarlanan evler, sade veya lüks tasarımlarda olabilir. Prefabrik ev çeşitleri arasında tek katlı sade görünüşlü evler olabileceği gibi oldukça geniş ebatlara sahip olan çok katlı villa tipi evlerde yer almaktadır. Prefabrik evler, yapım aşamasında kullanılan ham maddelerden dolayı betonarme evlere oranla daha güvenlidir. Yaz ve kış ayı fark etmeksizin bütün mevsimlerde yaşanabilen prefabrik evler sahip oldukları izolasyon özelliğinden dolayı kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin olmaktadır. Oldukça kısa süre içerisinde sizlere ev sahibi olabilme imkânı tanıyan prefabrik evler ile aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz. Yemyeşil alanlar üzerinde sizlerin hayalinizdeki evde yaşamasına olanak sağlayan prefabrik yapılar, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlanabilmektedir.

Kendi isteğiniz üzerine tasarlattığınız ev modellerinde zamanla değişiklik yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları; evlerin mevcut metre karelerine, tasarımlarına, tek veya çok katlı olmasına ve tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Prefabrik ev modelleri içerisinde herkesin zevkine hitap edebilecek tarzda tasarımlar yer alır. İsteğiniz üzerine ev tasarımlarında merdiven detayı ve balkon detayı kullanılabilmektedir.
- site6 - deals9